Beddo® Facebook Instagram Gittigidiyor.com ve N11.com
Bağımsız Kullanıcı Yorumları

Beddo® ürün ve hizmetlerini satın alan kullanıcıların yorumlarına hızlı ulaşmanız için bu sayfayı hazırladık.
Bir Beddo® edinmeyi düşünüyorsanız, lütfen sadece Beddo®' da bulunan 90 gün süreli
"Ya Sev Ya İade Et" garantisi ile korunduğunuzu unutmayın.
Beddo® Facebook Gönderi Yorumları
Beddo® Instagram Gönderi Yorumları
Beddo® GittiGidiyor.com Kullanıcı Yorumları
Beddo® N11.com Kullanıcı Yorumları
Beddo®Bambu Ortapedik Minder Videolu Kullanıcı Yorumları

Çocuklar evlendikten sonra evde tek başıma canım sıkılıyordu. Facebookda çiftlik oyunu buldum ve saatlerce sandalyede oyun oynamaktan kuyruk sokumu ve bel ağrılarım yoğunlaştı. Ama şu anda hiç bir ağrım yok. Ne bel ağrım ne kuyruk sokumumda bir ağrım var. Allah razı olsun Beddo Bambu Ortopedik Minderi gönderenden. Sanki yeniden doğmuş gibiyim

Sevdiye Baytak / Ev Hanımı

Benim işim masa başı. Mesai boyunca otururum. 40 yaşındayım, 17 yıldır bu böyle. Bir kaç aydır kuyruk sokumu, bacak ve bel ağrısı çekiyordum. Doktor "Çok oturduğun için kuyruk sokumu kemiğinde hassasiyet oluşmuş, bacağına ve beline de vuruyor" dedi. Beddo Bambu Ortopedik Minder kullanmamı önerdi. Şimdi rahatım. Baktım Beddo çok iyi, yanımda çalışan arkadaşların tamamına da getirttim. Şimdi ofiste Beddo'suz koltuk yok.

Aydın Polat / İş adamı

Pazarda alış veriş yaptım dönerken yerde ezilmiş bir domatese bastım kaydım düştüm popom üstüne. Yok böyle bir acı. Oflaya puflaya eve gittim. Geçer diye bekledikçe daha kötü oldu. Doktora gittik. Kuyruk sokumu kemiğim çıkmış. Manuel terapi uyguladılar. Ama otururken mutlaka Beddo Bambu Ortopedik Minder kullan dedi. 2 aydır kullanıyorum. Şimdi çok rahatım.

Güler İşcan / Ev Hanımı

Hamileleğimin 17. haftasında kuyruk sokumu batması başladı. Doktorum normaldir bebek baskı yapmaya başlıyor dedi. Bol su iç dedi. Bu arada eşim Beddo Bambu Ortopedik Minder almış bana. Buna otur inşallah iyi gelecek sana ve bebişe dedi. Gerçekten de iyi geldi. Nereye gitsem yanımda taşıyorum. Beddo yokken oturmak bir işkenceydi, şimdi rahat rahat oturmanın keyfini yaşıyorum..

Yeliz Hanedan / Ev Hanımı

Öyle bir kuyruk sokumu batması vardı ki işimden soğudum. Doktora gidiyorum ne çıkık var ne kırık ne enfeksiyon. Hiç bir şey yok ama ağrıyor. Bir gün gazetede Beddo Bambu Ortopedik Minderin yararlarını anlatan bir haber okudum. Dedim benim bu minderi almam lazım. Çocuk internetten alırız baba dedi. Yemin ederim hayata döndüm. Neredeyse oturamadığım için ekmeğimden olacaktım. Ayakta araba kullanamazsın ki. Şimdi hiç ağrım yok. Beddo'yu gündüz arabada kullanıyorum. Sonra eve çıkarıyorum evde otururken de Beddo kullanıyorum. Alışkanlık yapıyor. Beddo'suz oturmam arkadaş.

Hamdi Akın / Taksici

Mehmet Bey > Hanımla birlikte oturup sohbet etmek en büyük keyfim. Ama hiç rahat edemiyordum. Bir yandan kuyruk sokumu bir yandan bel ağrısı. Ayakta duracak halimizde yok. Akşama kadar oflaya puflaya sandalyede koltukta dön dur.
Minevver Hanım > Şükürler olsun tatlı torunum bizi kurtardı. Beddo Bambu Ortopedik Minder hediye etti bize. O kadar rahatladık ki. Şimdi sohbetlerin tadı geldi tekrar.
Mehmet Bey > Ağrılar sızılar gitti. Torunumuza her gün dua ediyoruz bize Beddo'yu getirdi diye.

Mehmet ve Minevver Özsever / Emekli Çift

BEDDO ULUSAL MEDYADA

Beddo®Başarılı Sporcuların Yanında

Türkiye Kick Box camiasının parlayan yıldızı Milli Boksör Üzeyir Çukadar, Beddo® 'nun ana sponsorluğunda 6. Türkiye şampiyonluğunu kazandı. Kendisini bir kez daha tebrik ediyor ve ana sponsoru olarak yetenekli sporcumuza destek olmaktan onur duyuyoruz.