Hayalindeki İş Beddo®'da Seni Bekliyor

Beddo® markasının yaratıcısı olan Komander İnternet Hizmetleri Ltd şirketinin sana ve yeteneklerine ihtiyacı var.

Çünkü ; Beddo® hem Türkiye'de hem de global pazarlarda hızlı bir büyüme hedefliyor. Böyle bir hedefe ancak senin gibi yetenekli, çalışkan, kariyerinde yükselmek isteyen, öğrenmeye açık, sorunları en pratik ve basit şekilde çözümlemeye odaklı, iyi ve dürüst bir insan ile ulaşabileceğimizin farkındayız.

Eğer sen de yeteneklerini geliştirirken, rahat ve huzurlu bir çalışma ortamında kariyerinin zirvesine çıkmak istiyorsan, şimdi okuyacağın bu ilan hayatındaki en önemli dönüm noktalarından biri olacak.

Açıklaması basit; bize çok heyecan veren zevkli bir işimiz var. Kullanıcı yararını birinci sıraya koyarak, önce sıfırdan kullanışlı bir ürün meydana getiriyor, sonra da bu ürünü global olarak pazarlıyoruz. Böyle birkaç cümlede açıklanabilir olduğuna aldanma. Bu çok ciddi ve zahmetli bir süreç. Ancak en güzel yanı şu; Pozisyonu ve görevinden bağımsız olarak tüm ekip, ürün ve hizmetlerimizin geliştirilmesine yönelik fikirlerini özgürce paylaşıyor. Böylece el birliği ile yeni ürün doğmuş oluyor. Tüm bu süreçte hepimizin aklında tek bir soru var; Nasıl daha iyisini yapabiliriz?

Sıfırdan, yenilikçi ve yararlı bir ürün geliştirip, bu ürünün kullanıcılara sağladığı faydaları bizzat onların ağzından dinlemek kadar heyecanlı ne olabilir ki? İşte biz her gün bu heyecanı keyifle yaşıyoruz. Her mesai sonunda insanlara iyi, kaliteli ve en önemlisi yararlı ürünler ulaştırmanın huzuruyla eve dönüyoruz.

Sen de bu heyecana ortak olup, değerli yeteneklerin ve çalışma azminle, kullanıcılarımızı yeni ve kullanışlı ürünlerle buluşturmaya katkı sağlarken, özgür ve mutlu bir ekibin önemli bir parçası olabilirsin. Üstelik tüm bunları yaparken, senin gibi zeki ve çalışkan ekip arkadaşlarınla huzur dolu ve eğlenceli bir çalışma ortamının keyfini süreceksin. Her zaman zamanında ödenen harika bir maaş ve başarı dolu bir kariyer seni bekliyor. Böylesine iyi bir iş fırsatı insanın karşısına pek sık çıkmaz. Bu şansın elinden kayıp gitmesine izin verme. Şimdi aşağıdaki kısa formu doldur ve CV'ni bize yolla. Ardından seninle ilk görüşmemizi telefonda yapacağız. Şimdiden hayırlı olsun.