Beddo Bambu Ortopedik Minderin Yararları Nelerdir ?

Beddo Minderi oturmak istenen yüzeye koyarak sadece 1 saniyede kuyruk sokumu ve omurga sağlığını koruyan ortopedik bir yüzey elde edilir.
  • Dik duruşu destekleyerek omurga eğrilmesini önlemeye yardımcı olur.
  • Kuyruk sokumu ve bel kemiği üzerindeki baskıyı azaltarak bu bölgelerde ağrı ve hassasiyet oluşumunu azaltır.
  • Uzun süre oturma sonucu ortaya çıkan rahatsızlıkları en aza indirmeye yardımcı olur.
  • Sağlıklı anatomik tasarımı ve ortopedik dolgu maddesi konforlu bir oturma imkanı vererek kişiyi dinlendirir ve oturduğu yerden dinlenmiş kalkmasına yardımcı olur.

Hızlı Sorular & Hızlı Yanıtlar

Sorularınıza Olabildiğince Çabuk Yanıt Vermek İçin Müşterilerimizin Sordukları Soruları Derledik. Mutlaka Bir Gözatın. Sizin Sorunuz da Cevaplanmış Olabilir.

1.Neden "Bambu Minder" diyorsunuz? Bambu bunun neresinde?

Beddo ortopedik minderde bambu, dış kumaşın ham maddesidir. Bambu bitkisinden elde edilen özel elyaf önce iplik olarak eğirilir sonra da dokunur. Pamuk kadar yumuşak ancak ipek kadar dayanıklı bir kumaş çıkar ortaya. Ayrıca bambu kumaşlar nefes alan kumaşlardır ve ısının dağılmasını destekler.

2.Beddo Bambu Ortopedik Minderin Boyutları ve Ağırlığı Nedir?

Beddo minder sadece 450 gr ağırlığındadır. Yani oldukça hafiftir. 35x45x8 boyutları ile hem kadınlar hem de erkekler için uygun olup hemen hemen tüm sandalye ve koltuklarla uyumludur.

3.Kanepenin Üzerinde veya Kendinden Minderli Bir Sandalyenin Üzerinde Kullanılabilir mi?

Evet kanepenin ve sandalyenin üzerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kanepenin süngeri aşırı yumuşaksa biraz destek sağlaması için, ya da aşırı sertse biraz yumuşatmak için kullanabilirsiniz.

4.Tekerlekli Sandalyede Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Evet. Tekerlekli sandalye kullanan müşterilerimizden çok olumlu geri dönüşler alıyoruz.

5.Kuyruk Sokumu Kemiği Ağrım Var. Nasıl İyi Geliyor ki Bu Minder?

Beddo Ortopedik Minderin arka kısmının tam ortasında geniş bir girinti var. Bu girinti kuyruk kemiğinin yüzey ile temasını engelleyerek boşlukta kalmasını sağlıyor. Basınca maruz kalmayınca bu bölgedeki ağrılar ya azalıyor ya da tamamen kayboluyor.

6.Siyatik Ağrılarım Var İyi Gelir mi?

Beddo kullanıcılarından aldığımız bildirimlere göre Beddo Ortopedik Minder kullanımı siyatik ağrılarına iyi geliyor. Bu nedenle mutlaka Beddo Minderi denemelisiniz. 90 gün boyunca test süreniz var. Rahat rahat test edin ve isterseniz kolayca iade edin.

7.Hamileyim ve Kuyruk Kemiğim Beni Öldürüyor. Beddo Minderi Almaya Değer mi?

Evet kesinlikle değer. Beddo bu kadar kolay bir çözüm sunarken bu ağrıya katlanmanız hem de hamileyken gerçekten çok yazık. Lütfen kendinize bir iyilik yapın ve Beddo Minderi hemen deneyin. Unutmayın 90 gün içinde iade edebilirsiniz. Riskiniz sıfır. Ya ağrılarınız dinecek ya da paranızı iade alacaksınız.

8.Kuyruk Kemiğimde Sorun Yok Ancak Bel Ağrılarım Var. Bu Ürün Bana Yardımcı Olur mu?

Kesinlikle denemenizde büyük yarar var. Kullanıcılarımız Beddo Minderi değerlendirirken en çok bel ağrıları konusunda olumlu bildirimler yapıyorlar. Denemenizde maddi olarak hiç bir riskiniz yok çünkü 90 gün boyunca test imkanınız var. Olmadı iade edip paranızın tamamını geri alabilirsiniz

9.140 Kg ağırlığındayım ve basenlerim geniş. Bu minder benim için uygun mudur?

Beddo Bambu Ortopedik Minder ağırlık açısından 120 - 130 kiloya kadar uygundur. Burada önemli olan basen genişliğidir. Beddo Bambu Minder35x45x8 ölçülerindedir.

10.Beddo Minder Kumaşı Yıkanabilir mi?

Evet. Kumaş fermuarlıdır ve kolayca sünger çıkartılarak makinede yıkanabilir.

11.Beddo Minder Ne Kadar Yumuşak?

Beddo Bambu Minder ortopedik ihtiyaçlar için tasarlanmıştır. Bu nedenle hem yeterince sert hem de yeterince yumuşak olmak zorunda. 120 - 130 kilo ağırlığında kullanıcılar bile Beddo Minder kullanırken sandalyenin sert yüzeyini hissetmediklerini ve konforlu oturduklarını belirttiler. Yani Beddo Bambu altınızda ezilmeyecek kadar sert ve sizi rahat ettirecek kadar da yumuşaktır.

12.Minderin Doğru Kullanım Pozisyonu Nasıl?

Girintili kısım arkası, çıkıntılı kısım ise ön tarafıdır.

13.Minderi Altıma Koyunca Oturma Pozisyonum Yükselir mi?

Beddo Minder 8 cm yüksekliğindedir. Oturunca biraz da siz alçaltırsınız ama genel olarak oturuş pozisyonunuz bir kaç cm yükselir

14.Otururken Pedal Çeviriyorum. Hareketi mi Kısıtlar mı?

Hayır kısıtlamaz. Beddo Bambu Ortopedik Minder bacaklarınızın aşağı yukarı hareketi ile kolayca uyum sağlayacak kadar esnektir.

Ya sev Ya İade Et

Beddo olarak ürünlerimize güveniyoruz. Bu nedenle 90 gün iade garantisi veriyoruz. Gönül rahatlığı ile bugün Beddo'nuzu sipariş edin ve tam 90 gün boyunca dilediğiniz gibi test edin. Eğer Beddo Bambu Ortopedik Minderi sevemezseniz hemen iade edin ve paranızın tamamını geri alın.