Beddo Bambu Ortopedik Minder Nasıl Kuyruk Sokumu Ağrısına İyi Geliyor?

Beddo Bambu Ortopedik Minder, bacak, kalça, bel ve kuyruk sokumu ağrısı çekmeden nasıl saatlerce rahat rahat oturmayı sağlıyor göstermeme izin ver.

Detay

Kuyruk Sokumu Neden Ağrır?

Kuyruk sokumu ağrıları kadınlarda daha yaygın görülür. Bunun en önemli nedeni kadınlarda kalça kemiklerinin erkeklere göre daha geniş bir açı ile yanlara açılması sonucu, kuyruk sokumu kemiğinin düşmelere ve çarpmalara karşı daha savunmasız hale gelmesidir. Gebelik ve doğum esnasında da kuyruk sokumu kemiğinin incinmesi yaygın bir durumdur. Şimdi buraya kadar her şey normal.

Detay

Uzun Süre Oturmak Kuyruk Sokumu Kemiğine Neden Hasar Veriyor?

Tamam kuyruk sokumu kemiği hassas. Ama günde bir kaç saat bile oturmak neden kuyruk sokumu kemiğine bu kadar kolay hasar veriyor? Çünkü en pahalı koltuktan en ucuz sandalyeye kadar, araba koltuklarından uçak koltuklarına kadar, oturulan tüm yüzeyler kuyruk sokumu kemiğinin korunması için şart olan ortopedik tasarımdan yoksundur.

Detay

Kuyruk Sokumu Ağrıları Hayatımızı Nasıl Etkiler?

Nedeni ister düşme, ister uzun oturma, ister hamilelik ya da doğum olsun, kuyruk sokumu ağrısı insanda tat tuz bırakmayan ciddi bir omurga hastalığıdır. Henüz 20’li 30’lu 40’lı yaşlarındaki gencecik bir insan otururken ortaya çıkan ağrılar nedeni ile kendini ihtiyarlamış hisseder. Ofis çalışanları ağrılar nedeni ile oturduğu yerde rahat edemez, görevine odaklanamaz.

Detay

Kuyruk Sokumu Kemiği Nedir ve Ne İşe Yarar?

"Kuyruk sokumu işe yaramayan lüzumsuz bir uzuvdur" derler. Buna sakın inanma. Kuyruk sokumu kemiği omurganın en alt ucudur. Büyükten küçüğe doğru sıralı 4 adet kemiğin bir araya gelmesi ile oluşur. Şekli üçgeni andırır. Ayakta durmanı ve yürümeni mümkün kılan bacak kaslarının ve tendomların tutunduğu bağlantı noktası olmak gibi çok önemli bir işlevi vardır.

Detay

Beddo İsimli Türk Firmasının Ürettiği Ortopedik Mindere Almanya’dan Büyük Talep

Türk girişimcilerin Avrupa’da ulaştığı başarılara bir yenisi daha eklendi. Beddo isimli Türk firması omurga sağlığını korumaya yönelik geliştirdiği ve tasarladığı yenilikçi ürünlerle Avrupa’ya adeta çıkartma yaptı. Beddo Ortopedik Ürünler yetkilisi Can Bey hem Türkiye’de hem de Dünya’da baş ağrısından sonra en yaygın şikayetin bel ağrıları olduğunu ve bir çok insanın bel ağrıları nedeni ile yaşam kalitesinden ciddi tavizler vererek tabiri caizse yaşamdan tat tuz alamaz hale geldiğini belirtti.

Detay

Kullananlardan Beddo Bambu Ortopedik Mindere Tam Not

Beddo Ortopedik Ürünler AR-GE bölümü başkanı Berra Hanım, yeni geliştirdikleri Beddo Bambu Ortopedik Minder ürününde başarıya ulaşmanın sevincini yaşadıklarını belirtti. Uzman terapistlerden tam not alan Beddo Minderin, kullanıcılarının da gönlünü kazanmış olması, zamanımızı ve emeğimizi ne kadar doğru bir ürün üzerine harcadığımız gösteriyor diyen Berra Hanım’a Beddo Bambu Ortopedik Minderin başarısının sırrını sorduk;

Detay